Galeria/Video

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie od wielu lat wspiera młodzież w rozwijaniu pasji piwowarstwa i krzewieniu kultury piwnej.

Poniżej krótki film promujący działalność Sekcji Technologii Fermentacji “Promil”, w której swoje pierwsze piwa warzyło wiele osób aktualnie warzących piwa dostępne na polskim rynku.

UR w Krakowie od lat skupia wokół siebie przedstawicieli browarów i firm działających w sektorze browarniczym, między innymim przez realizację wspólnych badań naukowych czy organizację konferencji znanej pod marką “Szkoła Technologii Fermentacji”. Bliskie kontakty z otoczeniem komercyjnym gwarantują, że nasz program szkoleniowy dobrze przygotuje przyszłych dyplomowanych piwowarów do wkroczenia na rynek pracy. Poniżej krótka relacja filmowa z jednej z naszych konferencji.